Заява про вступ до SV-Heimstetten

Подайте заявку на членство онлайн

На цій сторінці ви можете стати членом SV Heimstetten. Будь ласка, правильно заповніть наступні поля та надішліть форму. Поля, позначені *, необхідно заповнити. Ми вважаємо, що було б чудово, якби ви подали заявку на членство за допомогою цієї онлайн-форми, оскільки це заощаджує нам багато роботи і, головне, запобігає помилкам при передачі даних.

Декларація про захист даних – станом на 20.05.2018

Ви повинні погодитися з такою декларацією у формі, яку потрібно заповнити нижче:

Я погоджуюсь з тим, що SV Heimstetten, як відповідальний орган, обробляє та використовує персональні дані, зібрані в заявці на членство, такі як прізвище, ім’я, дата народження, адреса, адреса електронної пошти, номер телефону та банківські реквізити, виключно з метою адміністрування членства, збору внесків та передачі клубної інформації. Передача частини цих даних відповідним спортивним асоціаціям та Баварській  Державній Спортивній Асоціації (БДСА), а також районному офісу Мюнхена та муніципалітету Кірхгайму відбувається лише в рамках цілей, визначених у статутах професійних асоціацій або БДСА. Ці передачі даних необхідні з метою адміністрування членства, з метою організації гри чи змагань та з метою отримання державного фінансування. Дані не будуть передані третім особам за межами професійних асоціацій, БДСА, Ландрасамту Мюнхена та муніципалітету Кірхгайму.

Використання даних у рекламних цілях також не відбувається.

Після припинення членства персональні дані будуть видалені, якщо вони не повинні зберігатися відповідно до вимог податкового законодавства. Окрім права на інформацію щодо персональних даних, які зберігаються відповідальною особою SV Heimstetten, кожен член має, в рамках Загальних Положень Захисту Даних, право заперечувати проти зберігання даних на майбутнє, що робить не повинні зберігатися протягом певних періодів у рамках вимог законодавства. Крім того, у разі неправильних даних учасник має право на виправлення.

Також ознайомтеся з положеннями про захист даних асоціації. Якщо у вас виникли запитання, будь ласка, зв’яжіться з уповноваженим із захисту даних асоціації.

дані програми

Будь ласка, оберіть максимум два види спорту, які Ви хотіли би відвідувати. / Bitte wählen sie maximal 2 Sportarten aus, in denen Sie aktiv sein wollen.
Я проіитав(ла) і погоджуюся з політикою конфіденційності. / Ich habe die Datenschutzerklärung gelesen und stimme ihr zu.
Якщо у вас є пропозиції для нашого управління членством, ви можете ввести їх тут. / Falls Sie noch einen Hinweis für die Mitgliederverwaltung haben, können Sie den hier eingeben.
Letzte Änderung: 25.03.2022 - 16:03 Uhr